Jak je to možné? Stačí vsadit na prověřené kompaktní výrobky. Nevadí, že jste dosud dřevem nebo peletkami nikdy netopili. Česká firma OPOP vás provede vším potřebným. Nabídne vám kotle s maximálně jednoduchým a intuitivním ovládáním a poradí, jak si celý proces maximálně usnadnit – od samočištění kotlů až po ekvitermní nastavení teploty, které se řídí počasím venku.

Naprostá většina procesů tedy může probíhat automaticky a bez vaší přítomnosti. Velkoryse řešené násypky (které lze umístit zleva i zprava) pak pojmou zásoby paliva na několik dní, takže vám odpadnou i časté návštěvy sklepa.

Nechte si doporučit špičku mezi kotly

Dnes vám chceme představit automatické kotle z řady H4 EKO-D. K dispozici je pestrá škála variant o výkonu 16-25 kW. Svůj nový kotel si tak můžete vybrat třeba hned. Není nutné čekat do další topné sezóny a každý měsíc tak utrácet za drahé topení plynem, elektřinou nebo dálkovým teplem.

Modely jsou vhodné i pro absolutní začátečníky. Nabídnou mimo jiné i inteligentní systém posuvných klapek, který zajistí, že nikdy nedojde k uzavření všech zároveň. Nedojde k dušení ohně, nízké výhřevnosti ani nedokonalému spalování dřeva, díky němuž by bylo těleso uvnitř rázem plné popela.

Když nový kotel, tak jedině s 5. emisní třídou

Tohle číslo si zapamatujte, značí totiž, že ekodesign kotle je maximálně přívětivý k životnímu prostředí. Takové kotle se mohou chlubit nejenom velmi nízkými emisemi, ale i velmi vysokou účinností (zpravidla se pohybují mezi 95-97 %). A přesně takové jsou i kotle z řady H4 EKO-D.

Mohou se pyšnit dlouholetou životností díky použití odolného 5 mm silného plechu, bohatým příslušenstvím a samozřejmě pětiletou zárukou a odborným poradenstvím i servisem. Zjistěte více na OPOP.cz.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *