Pohovka tvoří jeden z dominantních prvků našich obývacích pokojů, proto není radno jejich výběr uspěchat. Volte vždy takové, které jsou kvalitně vyrobené, pohodlné a vizuálně ladí s celkovým stylem vašeho interiéru. My pro vás pak máme 10 kousků, které jsme našli na Biano.cz mezi nejlevnějšími sedačkami a kterými byste se mohli nechat inspirovat. A hlavně jejich koupí rozhodně neprohloupit a ani tolik nezchudnout.

Maximálně minimalistická

Pokud jste příznivci moderního stylu a chcete, aby vaše pohovka byla maximálně minimalistická a funkční, tak je to tahle. Nenajdete na ní jediný zbytečný prvek. Takový nábytek dodá šmrnc každému modernímu bytu, ale zároveň nebude příliš rušit. Rozhodně ale vzbudí pozornost a návštěvníci vašeho bytu budou s uznáním pokyvovat hlavou nad vaším vytříbeným vkusem.

Potěší oko i zadek

Pokud hledáte ideální pohovku do dětského pokojíku, na které by mohlo dítko občas jen tak lenošit, je to tato. Stejně tak se hodí jako doplňková sedačka do obýváku, ve kterém rádi přijímáte hosty. Bude se dobře vyjímat zejména v interiérech ve stylu francouzské Provence.

Maximum pohodlí pro dva

Jestli si rádi vychutnáváte společné chvíle jen vy dva, pak by se vám hodila tato poměrně robustní, ale opravdu pohodlná pohovka, ze které jen tak nevstanete a budete tak odsouzeni k příjemným chvílím na dlouhé hodiny.

Praktická a stylová

Takový kousek je především pro ty, kteří mají rádi ve věcech pořádek a tyto věci mají zároveň vždy po ruce. Perfektní pro vášnivé čtenáře i pro ty, kteří po večerech pletou svetry u televize. A navíc se na tuto pohovku vejdou oba, a ještě mohou jednoho kamaráda přibrat i s jeho koníčky.

Když je vás ještě více

Jestli je vás ještě víc, potřebujete i větší pohovku. Třeba jako je tato, na kterou se pohodlně vejdete s přáteli k fotbalu, s rodinou k nedělní pohádce nebo na ní může přespat vaše kamarádka, která si zrovna zabouchla klíče doma. Prostě pohovka, kterou si zamiluje kdekdo.

Váš obývák jako nouzový bivak?

Pokud by si vaše kamarádka zapomínala doma klíče častěji, nebylo by od věci pořídit takovouto jednoduchou pohovku, která vychází z japonského designu, a ze které vykouzlíte jednoduchou postel snadno a rychle. Ať už k vám tedy přijdou přespat samurajové nebo kamarád vašeho dítěte z narozeninové oslavy, budete připraveni je posadit a následně i uložit ke spánku.

Na prázdninách u babičky

Pokud s láskou vzpomínáte, jak jste jezdívali jako děti na prázdniny k prarodičům a chtěli byste si tyto okamžiky připomenout, možná by to zvládla tahle pohovka. Ta ozdobí každé venkovské sídlo, kde se postará o hřejivý pocit domova i o pohodlí.

Nic složitého, nic drahého

Hledáte sedačku, na kterou byste se mohli občas posadit s kávou, občas s knihou a občas tam třeba posadit návštěvu? Je to tahle. Stojí opravdu málo a stojí opravdu za to. Je to ideální pohovka do pokoje pro hosty nebo do pokoje vašeho dospívajícího dítěte a seženete ji snad v kterékoli myslitelné barvě.

Na první dobrý dojem!

Máte-li větší předsíň či vstupní halu, kterou chcete vybavit tak, aby vypadala reprezentativně, pořiďte si netradiční sedačku. Ta vám poslouží jako jedinečná dekorace a jako pomocník při obouvání. Ale samozřejmě může stát i v kterékoli jiné místnosti, kterou chcete zkrášlit.

Pro toho nejlepšího přítele

Má ve vaší domácnosti své místo pes, ale ten nemá své místo na vaší pohovce? Tak aby mu to nebylo líto, můžete mu za pár stovek koupit jeho vlastní pohovku pro psy, na které se mu bude jistě líbit a konečně bude moct sledovat večerní zpravodajství spolu s vámi.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *