Stále více obyvatel naší malebné republiky vyhledává místo k bydlení, které bude klidné a zároveň v dostupnosti komfortu dnešní doby. Ideálními se tak jeví oblasti v dosahu města, ovšem zasazené v přírodě. Takovým místem je i Myslíč u Benešova.

Nedaleko Benešova se nachází malebná vesnička Myslíč-Struhařov. Místo, kde s nadsázkou dávají lišky dobrou noc, dýchne na každého svou klidnou a krásnou atmosférou. Právě tady si můžete i vy nyní pořídit své ideální bydlení.

Rodinné domy Myslíč jsou určeny pro každého, kdo to myslí s šetřením životního prostředí i svojí peněženky vážně. Domy jsou totiž také nízkoenergetické. Stávají se tak perfektní volbou pro rodiny s dětmi, či seniory na odpočinku. Oběma skupinám nabízí tato lokalita také krásná místa, kam lze vyrazit na výlety. Večer se pak můžete vrátit do klidného místa v srdci přírody. Cestu z domu i do domu vám bude zpříjemňovat procházka dubovou alejí.

Rodinné domy jsou dřevostavby šetrné k životnímu prostředí i svému majiteli. Teplo zde zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch / vzduch, či podlahové vytápění. V domě si můžete rovněž zřídit vlastní krb, či kamna (budova je na to připravena). Přísun vody zajišťuje vlastní studna, užitkovou vodu získanou z deště lze shromažďovat v jímce na dešťovou vodu a dále použít. Prostorný pozemek lze využít k odpočinku, hrám, ale také výstavbě zahradních domků, či pergol. Ostatně při rezervaci domu do konce února dostanete bonusový dárek v podobě terasy u domu a ceně cca 80 tisíc korun.

Spojení s nedalekým Benešovem zajišťuje vlak, autobus, silnice a vzhledem k tomu, že jde o vzdálenost pouhé 2km., lze do města zajít i pěšky.  

Ke koupi domu patří také kompletní advokátní servis včetně úschovy finančních prostředků, ale i vyhotovení energetického štítku náročnosti budovy.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *