Neodymové magnety jsou extra silné a cenově dobře dostupné. Na co se vám doma, ale třeba i na zahradě, ve firmě nebo obchodě hodí? Podívejte se na 5 tipů pro využití neodymových magnetů.

 

Pět tipů na využití silných neodymových magnetů

1) Přicvakněte pomocí magnetů pohlednice, vzkazy, recepty, návody

Použijte neodymy jako magnetky na ledničku nebo jako kancelářské magnety. Perfektně drží na dvířkách ledničky nebo mrazáku, ale i na kovové zárubni dveří, na trubkách ústředního vytápění či radiátoru. Přicvaknete je k ocelovému regálu, kovovým konstrukcím a traverzám nebo třeba ke kusu pozinkovaného plechu. Skvěle se k tomu hodí barevné magnetické figurky.

2) Nacvakněte magnetické háčky, zavěste cokoliv

Magnetické háky a háčky jsou speciální magnety v ocelovém pouzdře se šroubovacím háčkem. Přicvaknete je k čemukoliv feromagnetickému – k oceli i pozinku či železu. Co na ně zavěsit? Cokoliv, třeba svítidla, utěrky, ručníky, kuchyňské náčiní a nástroje. Větší magnetické háky mají magnetickou sílu přes 80 kg. Pořídíte je i ve výhodné sadě 10 magnetických háčků.

3) Relaxujte s hlavolamem NeoCube

Potřebujete oddychnout a vyčistit si hlavu? Vezměte do ruky neodymové kuličky. Magnetická skládačka pro velké i menší s názvem NeoCube jich obsahuje 216 o průměru 5 mm. Sestavíte z ní ornamenty, velké koule, hvězdice, figurky, pyramidu, diamant a mnoho dalších dvoj i třírozměrných tvarů. Procvičíte prsty, uvolníte mysl. Vyberte si barvu magnetické stavebnice NoeCube.

 

 

4) Vyrobte si magnetický držák nebo držáček

Kutíte? Jestliže chcete mít v dílně pořádek, vyrobte si jednoduchý magnetický držák nářadí. Stačí pořídit potřebný počet neodymových magnetů v ocelovém pouzdře nebo šroubovací magnety. Připevněte je k desce na stěně. Kovové nářadí, kromě hliníku a nerezu, na nich bude dobře držet. Pro ženu zase můžete vytvořit magnetický držák na nože.

5) Vyrazte do přírody na magnetický lov pokladů

Jestliže vás láká dobrodužství, podobné, které zažívali mořští vlci na svých výpravách za poklady, vyrazte na lov taky. Třeba jen k rybníku za vesnicí, k městské stoce, jezeru či řece. Potřebujete na to jen extra silný magnet na magnet fishing, pevné lano a pak hned hurá na lov. Jak postupovat při hledání pokladů, zjistíte na webu magnet-fishing.cz.

Hodně zábavy se silnými magnety!

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *